Heves megye, Eger, belvárosi ingatlan eladó.
Egykori lakás és apartman, jelenleg lakóházként jegyzett ingatlan, 305 nm-es telken, saját pincével eladó!
Az ingatlan 179 nm alapterületű, melyhez 130 nm beépített tetőtér tartozik, mindez a belváros szívében, közvetlenül az egri vár alatt, a Dobó tértől kettő, a Minarettől egy perc sétára.
Az épület jelenlegi tulajdonosai teljes körű felújítást végeztek, mely kiterjedt többek közt a fűtésrendszerre, a víz szigetelésre, a tetőszerkezetre, illetve az egyéb belső munkálatokra, mint festés, parkettázás. A végső formáját a leendő tulajdonos igényei szerint nyerheti el.
Elhelyezkedése és kialakítása révén kiváló lehetőséget nyújt apartmannak, de bármely más vállalkozás számára remek opció lehet.
Az ingatlanhoz tartozik két önkormányzati parkoló, de a belső udvar is alkalmas parkolóhelyek kialakítására.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, várom hívását a megadott telefonszámon!
Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, CSOK és kamatkedvezményes hitel lehetőségével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását. Hibás hirdetés bejelentése