Telekterület:
30 674 m²
(
8 528 négyszögöl , 3.1 hektár , 5.3 hold )
Leírás
Csengődön a vasútállomás közvetlen közelében lévő, műúti csatlakozással is rendelkező, 3 ha-os, körbekerített terület ELADÓ!
Az ingatlan jelenlegi besorolása: rét, legelő. Akár lakóépület építésére, vagy vállalkozás telephelyének kialakítására is alkalmas.
JÓ ELHELYEZKEDÉSŰ, BEFEKTETÉSRE IS ALKALMAS INGATLAN!
Főbb jellemzők:
- 30.674 m2-es terület a település határán: (rét, legelő besorolású).
- Áramhálózat a telekhatáron, 1 db használaton kívüli kisebb méretű téglaépület.
- Jó elhelyezkedés a vasút vonal mentén, műúti csatlakozással.
- Rendezett jogi háttér.
Figyelem! Az adatlap megbízóinktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, illetve eladó vagy kiadó ingatlana van, forduljon hozzám bizalommal. Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére díjmentesek!
A tulajdonos kérésére az ingatlan bemutatása egy személyes konzultáció után történik, ahol részletes tájékoztatást kaphat az ingatlan paramétereiről és dokumentációjáról.
Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja! Hibás hirdetés bejelentése