Eladó 2 szobás, nagyon jó állapotú, erkélyes lakás, Budapest 13. ker.
Eladó 2 szobás, nagyon jó állapotú, erkélyes lakás, Budapest 13. ker.
Ingatlan azonosító: HI-2602679
Budapest -
Budapest XIII., Tégla lakás
99 000 000 Ft (271 978 €)
Hirdetés feladója:
Ingatlaniroda
Pontos cím:
Budapest XIII. Szent László út
Típus:
Eladó
Belső irodai azonosító:
LK025274-5293177
Alapterület:
66 m²
Építés éve:
2001
Egész szobák száma (12 m² felett):
2 db
Félszobák száma (6-12 m² között):
0 db
Fürdőszobák száma:
1 db
Emelet:
3. emelet
Ingatlan állapota:
felújított
Komfort:
összkomfortos
Fűtés:
egyéb
Lift:
nincs
Akadálymentesített:
nincs
Napelem van?:
nincs
Erkély:
van
Légkondicionáló:
nincs
Kilátás:
udvari
Tájolás:
kelet
A lakás falazata:
Tégla
Leírás
Ez lesz a lakás, amit imádni fogsz. Világos, gyönyörű állapotú otthon, remek elosztással, szuper házban, a 13. kerület egyik keresett részén! Megtaláltad, amit keresel!
RÖVID ÁTTEKINTÉSA 13. kerületben, a Szent László utcában, rendezett, szép állapotú házban kínálunk megvételre egy 66 m²-es, nappali + 1 szobás, világos, nagyon szép állapotú lakást.
Az ingatlan jelenlegi elrendezése is kényelmes és jól használható, ugyanakkor igény szerint könnyedén nappali + 2 szobássá alakítható, így akár családnak, akár hosszú távú befektetésnek is kifejezetten jó választás lehet.
Világos, napfényes lakás- Nagyon szép, megkímélt állapot, modern otthon- Keresett, jól alakítható alaprajz- Tágas, élhető belső terek-
Szép, rendezett társasház- Hűtő-fűtő klíma- Erkélyes- 16 lakásos társasház- Tartozik hozzá egy 6 m2-es tároló- Opcionálisan megvásárolható teremgarázs, jelenleg 12,5 M Ft-ért (3x16 amperes villanyóra felszerelve)- A garázs ára kedvezőbb is lehet, amennyiben nincs szükség elektromosautó-töltési lehetőségre
LOKÁCIÓ- Sétatávolságra boltok, gyógyszertárak, éttermek- A mindennapi élethez szükséges szolgáltatások könnyen elérhetők- Béke tér és Rákos-patak közelsége- Kiváló tömegközlekedési lehetőségek- Buszok és villamosok néhány perces sétára- Oktatási intézmények a közelben- Parkos, zöld környezet- Kiváló választás saját otthonnak és befektetésnek egyaránt
Akármit is keresel vagány otthont, nyugodt feltöltődési pontot a rohanó mindennapokban, vagy egy olyan bázist, ahonnan szinte bármit percek alatt elérhetsz , itt megtalálod!
66 m², kiváló elrendezés, világos terek, nagyon szép állapot és rengeteg lehetőség. Ha pedig szükséged van rá, a garázs is megoldható.
Hívj most, hogy ne vigyék el előled!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!
Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401
Referencia szám: LK025274 Hibás hirdetés bejelentése