Budapest 17. kerületének csendes, de mégis központi elhelyezkedésű Rákoshegy városrészében egy igazán különleges ÖNÁLLÓ családi házat kínálunk eladásra
Ez a 146 nm-es ház 5 szobával és 2 fürdőszobával rendelkezik.
Egy igazi világos, barátságos, napfényes otthon, ahol a tágas nappali a ház szívét képezi. A telek mérete 376 négyzetméter, amely nem túl nagy, de mindennek van helye.
STABIL SZERKEZETŰ, tisztasági festés után költözhető ház, amely felújítással igazi CSALÁDI OTTHON lehet!
A ház fűtését a földszinten gázkonvektor, emeleten gáz (cirkó) biztosítja.
A környék ellátottsága kiváló, hiszen a közeli üzletek, iskolák és óvodák mind rövid sétával elérhetők. A közlekedés is kitűnő, hiszen a tömegközlekedési lehetőségek széles választékát kínálják.
Rákoshegy nemcsak a csendes, nyugodt környezetével vonzó, hanem a biztonságos, családbarát közösségével is.
STABIL SZERKEZETŰ, tisztasági festés után költözhető ház.
Amennyiben szeretné megtekinteni személyesen az ingatlant keressen bizalommal!
Referencia szám: H509702 Hibás hirdetés bejelentése