Világos, 3 szobás lakás az ÁRKÁD közelében, kiváló elosztás, remek lokáció!
Budapest X. kerületében, a Gyakorló közben, közvetlenül az ÁRKÁD Budapest és az Örs vezér tere szomszédságában kínálunk megvételre egy 71 nm-es, jó állapotú, 8. emeleti panellakást.
Az ingatlan egy panelprogramos, liftes társasházban található, amely rendezett, zárt lépcsőházzal és kulturált lakóközösséggel rendelkezik. A lakás elosztása kifejezetten praktikus: három különnyíló szoba biztosít kényelmes életteret akár családok számára is. Keleti tájolásának köszönhetően a nappali világos és barátságos, a lakás egészében kellemes hangulat uralkodik.
A lakás felszereltsége megfelel a mai igényeknek: beépített konyhabútor, légkondicionáló, redőnyök és két vízóra áll rendelkezésre, a fűtés pedig egyedi mérésű távhővel történik, ami kiszámítható fenntartási költségeket biztosít. Az ingatlan részben bútorozott, így akár gyorsan birtokba vehető.
A környék infrastruktúrája kiemelkedő: néhány perc sétára minden megtalálható, ami a mindennapi élethez szükséges, bevásárlóközpontok, üzletek, szolgáltatások, valamint kiváló tömegközlekedési kapcsolatok, amelyekkel a belváros gyorsan elérhető.
Ez a lakás ideális választás lehet családoknak, első lakást keresőknek, de befektetésként is remek lehetőség a kiváló elhelyezkedés és a könnyű kiadhatóság miatt.
Az ingatlanhoz energetikai tanusítvány jelenleg nem áll rendelkezésre, ennek beszerzése folyamatban van.
Ha egy jól élhető, világos otthont keres frekventált környéken, ezt az ingatlant mindenképpen érdemes megnézni!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: M323427 Hibás hirdetés bejelentése