***LÁGYMÁNYOS-EGYETEMVÁROS VÁROSRÉSZBEN
4 SZOBÁS FELÚJÍTOTT ERKÉLYES LAKÁS ***
Budapest 11.kerületében népszerű lokációban kínálunk megvásárlásra egy 75 m2-es, 4 különnyíló szobás,erkélyes lakást.
A felújítás éve: 2018. A komyha teljeskörűen gépesített- mosogatógép,tüzhely, sütő,páraelszívó,valamint mosógép .Ötletes tolóajtós megoldással a konyha összenyitható a nappalival,vagy éppen teljesen elszeparálható igény szerint.
A zöld parkra néző erkély ritka adottság a városban.
Egyetemek közelsége miatt (ELTE, BME, Corvinus Campusa a közelben): folyamatos és stabil kereslet van diákok és oktatók részéről albérletre.J
ó közlekedés: 4-es metró, villamosok, buszok gyors kapcsolat a belvárossal.Élhető környék: Duna-part, Kopaszi-gát, parkok, kávézók, éttermek, szolgáltatások.Négy különnyíló szoba: ideális diákoknak kiadásra, akár szobánként is, így magasabb hozam érhető el.A külön bejáratok miatt ritkább és keresettebb alaprajz, mint a hagyományos lakásoknál.
Azonnal költözhető vagy kiadható, nem igényel extra ráfordítást.
Összefoglalva: egy felújított, különnyíló szobás, parkra néző erkélyes lakás a Lágymányosi egyetemek környékén nemcsak saját otthonnak komfortos, hanem kifejezetten biztonságos befektetés, magas albérleti hozammal és jó értéktartással
Izsó Péter Duna House Hollán
Elérhetőség: +3670 310 7972
Referencia szám: LK061269 Hibás hirdetés bejelentése