Eladó elegáns, 4 szobás polgári lakás Lipótvárosban – kivételes lokáció, sokoldalú lehetőségek
Budapest szívében, az V. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Szent István körúton, a Vígszínház és a Nyugati pályaudvar közvetlen közelében kínálunk megvételre egy tágas, 106 m²-es, utcai nézetű, második emeleti lakást egy karbantartott, lifttel rendelkező polgári épületben.
Az ingatlan jelenlegi elrendezése 4 külön nyíló szobát, két fürdőszobát és két WC-t tartalmaz, így tökéletes választás lehet irodának, rendelőnek vagy hosszú távú befektetésnek. A lakás éjszakai tájolása ellenére világos, a nagy ablakfelületeknek és a kedvező belmagasságnak köszönhetően.
Főbb jellemzők:
Nettó alapterület: 106 m²
4 külön nyíló szoba
Dupla komfort (két fürdőszoba, WC)
2. emelet, utcai nézet
Rendezett társasház, lift
Tulajdoni lapon 2 szobás, de jelenleg 4 szobás kialakítás
Jó állapotú, azonnal hasznosítható
Elhelyezkedés és közlekedés:
A környék kiváló infrastruktúrával és közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik: néhány perc sétára található a 4-6-os villamos, az M3 metró, valamint több busz- és trolijárat. A Nyugati pályaudvar közelsége biztosítja a regionális és nemzetközi elérhetőséget. Éttermek, kávézók, üzletek, iskolák és kulturális intézmények (pl. Vígszínház) szinte karnyújtásnyira elérhetők.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget Lipótváros patinás környezetében!
Legyen szó otthonteremtésről, irodáról vagy befektetésről, ez az ingatlan kiváló választás.
Tekintse meg személyesen – hívjon bizalommal a részletekért! Hibás hirdetés bejelentése