Különleges belvárosi, ERKÉLYES lakás eladó Belső Erzsébetvárosban!
Felújított, 105 nm-es, nappali + 2 hálószobás ingatlan nem csupán egy új otthon, hanem egy életstílus, amely a modern élet minden kényelmét magában foglalja.
A prémium kivitelezés és az egyedi tervezés minden részletében megmutatkozik, a tágas nappali pedig tökéletes helyszín a családi összejövetelekhez vagy baráti találkozókhoz.
A lakás világos, nagy belmagassággal rendelkezik, így a napfény minden szegletét beragyogja, és a LED hangulatvilágítás és az exkluzív kristály csillárok még inkább fokozzák a kellemes atmoszférát.
A fürdőszoba modern berendezésekkel várja új lakóit, míg az erkély a városra nyíló panorámával kínál pihenési lehetőséget.
Helyiségek:
hálószoba 20.58 m²
hálószoba 10.56 m²
nappali 30.36 m²
étkező 10 m²
konyha 10.8 m²
fürdőszoba-WC6.08 m²
előszoba 8.32 m²
WC-kézmosó2 m²
gardrób 7.25 m²
erkély 3 m²
Fűtés: házközponti egyedi méréssel
! A vételár magában foglalja az egyedi tervezésű bútorokat is !
A minőségi (Wenga) beépített bútorok és szekrények nemcsak praktikusak, hanem a lakás esztétikáját is emelik, így a költözés során csak a személyes tárgyaidat kell hoznod.
A házközponti fűtés és a klíma garantálja a maximális kényelmet bármely évszakban, míg a riasztórendszer biztonságot nyújt az ott lakók számára.
A környék ellátottsága kiemelkedő, a közeli üzletek ( Spar, Lidl, Aldi, CBA..), nemzetközi éttermek és kávézók, szórakozási lehetőségek pedig mind hozzájárulnak, hogy a mindennapjai kényelmesen teljenek.
Tömegközlekedés kiváló.
! Az ingatlanhoz tartozik egy felszíni gépkocsi beálló hely is !
Dohány utcai Zsinagóga, Astoria, Károly körút, Deák tér _ környezetében ez a tehermentes ingatlan nemcsak lakóhelyként, hanem befektetési lehetőségként is kiváló választás, hiszen a belvárosi elhelyezkedés és a modern design garantálja, hogy értéke az idő múlásával csak növekedni fog.
Exkluzív, világos és modern otthon, amely minden igényt kielégít.
Referencia szám: H504702-HI Hibás hirdetés bejelentése