Eladó újszerű, 2 szobás, teraszos lakás, autóbeállóval, Budapest 14. ker.
Eladó újszerű, 2 szobás, teraszos lakás, autóbeállóval, Budapest 14. ker.
Ingatlan azonosító: HI-2568335
Budapest -
Budapest XIV., Tégla lakás
85 900 000 Ft (241 292 €)
Hirdetés feladója:
Ingatlaniroda
Pontos cím:
Budapest XIV. Komócsy utca
Típus:
Eladó
Belső irodai azonosító:
LK055453-5220583
Alapterület:
49 m²
Építés éve:
2005
Egész szobák száma (12 m² felett):
2 db
Félszobák száma (6-12 m² között):
0 db
Fürdőszobák száma:
1 db
Emelet:
földszint
Ingatlan állapota:
felújított
Komfort:
összkomfortos
Fűtés:
egyéb
Lift:
van
Akadálymentesített:
nincs
Napelem van?:
nincs
Erkély:
van
Légkondicionáló:
nincs
Kilátás:
kertre néző
Tájolás:
dél-kelet
A lakás falazata:
Tégla
Leírás
Eladó kertkapcsolatos, amerikai konyhás, újszerű, erkélyes lakás Zuglóban udvari beállóval, és opcionálisan tárolóval. Az udvari gépkocsi beálló a vételár részét képezi!
Zugló egyik legjobb adottságú, modern társasházában eladó egy 49 m²-es, földszinti, nappali + hálószobás, amerikai konyhás lakás, amelyhez 5 m²-es erkély, udvari gépkocsi beálló is tartozik.
A lakás újszerű állapotban van, a ház rendezett, liftes, gondozott közös kerttel és kulturált lakókkal.
Kiemelkedő előnye, hogy a nappaliból és a hálószobából is közvetlen kijárat nyílik a teraszra, amely közvetlen kertkapcsolatos, így a közös kert is szabadon használható ez a földszinti lakások között igazi ritkaság Zuglóban.
A belső elrendezés átgondolt és praktikus: világos nappali amerikai konyhával, külön hálószoba, fürdőszoba és külön WC.
A fűtés házközponti, egyedi mérős, alacsony fenntartási költséggel.
A közös költség 20 000 Ft, a fűtés- és melegvíz-előleg 10 000 Ft, amelyet nemrégiben módosított a közös képviselet.
A lakás földszinti elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető, mégis csendes és biztonságos. Ideális választás kisgyermekes családoknak, időseknek vagy befektetőknek egyaránt.
A ház liftes, így a közlekedés kényelmes minden korosztály számára.
Az 5 m²-es tároló irányára további 3,2 millió forint. A tárolónak külön helyrajzi száma van, megvásárlása opcionális.
A környék infrastruktúrája kiváló: néhány perc sétával elérhetők a bevásárlási lehetőségek, óvodák, iskolák, sportlétesítmények, orvosi rendelők, valamint több busz- és villamosvonal is.
A belváros 15-20 perc alatt megközelíthető, miközben a lakók nyugodt, zöld környezetben élvezhetik a városi élet kényelmét.
Ez az ingatlan ritka lehetőség Zuglóban kertkapcsolat, teraszkijárat a nappaliból és a hálóból, újszerű állapot, udvari beálló és tároló, alacsony rezsivel, rendezett társasházi környezetben.
A hirdetésben szereplő egyik kép (reklámkép) mesterséges intelligencia segítségével generált illusztráció.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a CREDIPASS munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!
Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401
Referencia szám: LK055453 Hibás hirdetés bejelentése