Kis alapterületű üzlethelyiség eladó Ajka központi részén!
Veszprém vármegyében, Ajka egyik forgalmas, könnyen megközelíthető részén, a vasútállomás és a buszpályaudvar közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 23 m²-es, jó állapotú üzlethelyiséget, kedvező áron.
Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a közelben található nagy, ingyenesen használható parkoló kényelmes parkolási lehetőséget biztosít az ügyfelek és a tulajdonos számára egyaránt.
Helyiségek:
- 18 m²-es, világos üzlettér
- 3,9 m²-es kézmosó
- különálló, 1,5 m²-es WC
Az üzlethelyiség saját utcai bejárattal rendelkezik, a nagyméretű üvegportál pedig kiváló láthatóságot biztosít, így reklám- és kirakatfelületként is remekül hasznosítható.
Műszaki jellemzők:
- járólap burkolat
- részben csempézett falak
- tisztasági festéssel könnyedén felfrissíthető
- beépített klíma a kellemes hőmérséklet érdekében
- radiátoros fűtés kiépítve (a radiátor jelenleg leszerelt állapotban van, visszahelyezést követően azonnal használható)
Az ingatlan sokoldalúan hasznosítható, így kiváló választás lehet irodának, kisebb üzletnek, szolgáltató tevékenységhez vagy akár befektetési célra is.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal, az ingatlan időpont-egyeztetést követően rugalmasan megtekinthető! Nálunk minden megtekintés DÍJMENTES!
Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is! Hibás hirdetés bejelentése