Eladó egy jó állapotú, erkélyes lakás Békásmegyer közkedvelt, hegy felőli oldalán, a Pablo Neruda utcában.
A 73 m²-es, 3 szobás ingatlan egy rendezett, 4 emeletes társasház magasföldszintjén található. Praktikus elosztásának, világos tereinek és parkra néző erkélyének köszönhetően ideális választás családok számára, de azoknak is, akik nyugodt, zöld környezetben keresnek jól megközelíthető otthont.
A lakás kelet–nyugati tájolású, így egész nap kellemesen világos. A nappali, a konyha és az erkély parkra néz, amely nyugodt, zöld környezetet biztosít. Az eredeti kialakítás szerint három különálló szobával és külön étkezővel rendelkezik. A fürdőszoba és a mellékhelyiség külön helyiségben található, a nappaliból pedig jelenleg egy kisebb dolgozórész került leválasztásra, amely igény szerint könnyedén visszaalakítható.
Az ingatlan folyamatosan karbantartott, egy tisztasági festést követően gyakorlatilag azonnal költözhető. Az összes nyílászáró korszerű, hőszigetelt műanyag kivitelű, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve. A nappaliban hűtő-fűtő klíma biztosítja az egész éves komfortot, a fűtés pedig egyedi mérős távfűtéssel működik, amely kedvező fenntartási költségeket tesz lehetővé.
A társasház rendezett, jó lakóközösséggel rendelkezik, lépcsőháza karbantartott, a tető szigetelése 2025-ben teljes körűen megújult.
A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik. Néhány perc sétára található óvoda, általános iskola, játszótér, orvosi rendelő, gyógyszertár, üzletek és piac. A H5-ös HÉV, valamint több buszjárat gyors kapcsolatot biztosít a belváros és a város többi része felé, így a mindennapi közlekedés is kényelmes.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Ne hagyja ki ezt a lehetőséget – keressen bizalommal még ma, és tekintse meg személyesen! Hibás hirdetés bejelentése