Eladó 29 m²-es lakás a Palotanegyedben
Budapest VIII. kerületének szívében, a hangulatos Palotanegyedben kínálunk eladásra egy 29 m²-es lakást, amely fiataloknak, pároknak és befektetőknek is ideális választás.
Az ingatlan 1,5 szobás elrendezésű, galériával bővítve a praktikus helykihasználás érdekében. A fürdőszoba és a wc külön helyiségben található, fűtése gázkonvektorral megoldott. A lakás átlagos állapotú, így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki.
A Palotanegyed különleges hangulatát a történelmi épületek és a modern városi élet találkozása adja. A közelben kávézók, éttermek, üzletek és minden szükséges szolgáltatás megtalálható, így a mindennapok kényelmesen telhetnek.
Közlekedési szempontból a környék kiváló: busz-, villamos- és metrómegállók rövid sétával elérhetők, így a belváros és a többi kerület is könnyen megközelíthető.
Ez a lakás azok számára ideális, akik egy jól alakítható, központi elhelyezkedésű ingatlant keresnek, vagy biztos befektetési lehetőséget szeretnének Budapest egyik legnépszerűbb városrészében. Hibás hirdetés bejelentése