Tatabányán, Kertvárosban eladó 2 szobás, közepes/felújítandó állapotú lakás.
Az ingatlan remek alapot kínál álmai otthonához, vagy egy biztos megtérülést kínáló befektetéshez.
Miért a legjobb választás?Kiváló műszaki alapok: A társasház szigetelt, a lakás pedig új, hőszigetelt műanyag ablakokkal rendelkezik.
Alacsony fenntartás: A távfűtés egyedi méréssel felszerelt.
A közös költség rendkívül kedvező: mindössze 14 000 Ft/hó.
Praktikus elrendezés: Két teljesen külön nyíló szoba, tágas, világos terek és egy nagy erkély, ami tavasztól őszig plusz élettérként szolgál.
A WC és a fürdőszoba szintén külön helyiségben található.
Extra tárolókapacitás: A lakáshoz saját és közös tároló is tartozik.
A vizesblokkok burkolata járólap, a szobákban pedig jelenleg linóleum található, melynek cseréje után azonnal modernné válik az összkép.
A beltéri- és a bejárati ajtók még az eredeti hangulatot idézik, így ezek cseréjével a saját stílusára szabhatja a lakás karakterét.
Lokáció: Minden, ami a kényelmes élethez kell, sétatávolságon belül: Bevásárlási lehetőségek, Orvosi rendelő, gyógyszertár, Játszótér, focipálya Óvoda és iskola a közelben, ideális családoknak is.
Kiváló közlekedés: buszmegálló pár percre.
Jogi állapot: Az ingatlan per- és tehermentes, a vételár megfizetése után hamar birtokba vehető.
Ne maradjon le róla!
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
Várom hívását munkanapokon 8:00-18:00 óra között, vagy írásos üzenetét!
Érd.: Loggó József 20/ 457 2915
Referencia szám: LK018502 Hibás hirdetés bejelentése