Telekterület:
53 570 m²
(
14 894 négyszögöl , 5.4 hektár , 9.3 hold )
Leírás
Kedves Befektetők!
Örömmel ajánlom a figyelmükbe a mezőgazdasági ingatlant, melyet eladásra kínálok fel Pest vármegye egyik legfelkapottabb városában, Nagykőrösön.
Az ingatlan a Lencsés-Világos dűlőben, egy kitűnően megközelíthető területen, a SZAFARI PARK, valamint a Pálfájai parkerdő, és a Duna-Tisza közi Népművészeti egyesület Alkotóháza közvetlen szomszédságában található.
Az ingatlant, a Pótharaszti útról lehet megközelíteni, beton úttól 600 méteres jól járható földes útról.
A telek mérete 20072,40 nm, amelynek rendezett területe, és csendes környéke ideális lehetőséget biztosít a befektetők számára.
A 0781/19 helyrajzi számon nyilvántartott szántó megnevezésű ingatlan 4.7659 ha 16.68 AK, erdő: 0.1941 ha: 1.01 AK.
A terület körbe határolt részén, 20 éves vágás érett akác található.
LOKÁCIÓ
A környék rendkívül biztonságos és csendes, így garantáltan nyugodt környezetben élvezheti majd az ingatlan előnyeit.
Az ingatlanhoz kiváló közlekedési lehetőségek tartoznak, így autóval könnyen megközelíthető.
Az ingatlan bemutatása mellett fontosnak tartom kiemelni a környék előnyös adottságait is.
A környék a SZAFARI PARK közelsége miatt felkapott, így az ingatlan befektetési célra is kiváló lehetőséget kínál!
Bízom benne, hogy az ingatlan bemutatása felkeltette érdeklődését.
Amennyiben kérdése merülne fel, kérem, ne habozzon kapcsolatba lépni velem.
Keressen bizalommal?
Elérhető vagyok a hét minden napján!
#Nagykőrös #szántó #Szafaripark közelében #akácerdő #biztonságos környék #Pálfájaiparkerdőmellett
Hétvégén is elérhető vagyok!
Referencia szám: M0002641 Hibás hirdetés bejelentése