Eladásra kínálunk Dunavarsányban vízparti telket, akár befektetésnek is! Eladó Dunavarsányban a Petőfi horgásztó partján, kettő db 500 m2-es közvetlen vízparti telek, egyben, külön helyrajzi számmal. Beépíthetőség, telkenként 30%, így akár ikerház is építhető rá. A telken van villany, fúrt kút, és egy 10 m3-es zárt szennyvíztartály telepítve. A horgásztó és a telek kerítéssel van körbe kerítve, a telekre automata kapun keresztül lehet bejutni.
A telekhez tartozik egy közvetlen vízparti kitűnő állapotban lévő horgászház, aminek a falazata zsalukőből készült 10 cm-es szigeteléssel, fa tetőszerkezettel és zsindely fedéssel. A ház szigetelt nyílászárókkal, és termosztátos villanyfűtéssel van ellátva, továbbá bútorral berendezett, és saját horgászstéggel rendelkezik.
Szívből ajánlom annak aki saját nyaralót építene Budapest vonzáskörzetében, akik vízparti élményre vágyik, és a horgászat az élete, vagy csak értékálló befektetést keres.
Referenciaszám: M304698
Beépíthetőség mértéke (%) 30.0
Hivatalos alapterület (m2) - (ház esetén felépítmény területe) 1 000 m2
Övezeti besorolás Külterület
Telek szélessége (m) 30.0
Víz Nincs
Telek hosszúsága (m) 33.5
Villany Telken belül
Csatorna Nincs
Gáz Nincs
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez.
Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.
Referencia szám: M304698-HI Hibás hirdetés bejelentése